मानसिक रोगी महिलाको उद्वार : उपचारमा लाग्ने खर्च नगरपालिकाले व्यहोर्ने

दमौली न्युज
  • ख-
  • ख+

दमौली व्यास नगरपालिका–३ देउराली नगर टोलमा करिब ६ महिना देखि बस्दै आएकी एक बेवारिसे मानसिक रोगी महिलाको उद्वार गरि उपचारको लागि ललितपुर पठाइएको छ । अन्दाजि २६ वर्षिया गिता कार्किलाई उद्वार गरी उपचारको लागि कोशिष नेपाल केन्द्रीय कार्यालय ललितपुर पठाइएको हो ।

महिलाको आपतकालिन उद्वार एवं व्यवस्थापनको लागि एम्बुलेन्समा राखेर कोशिष नामक संस्थामा पठाइएको नगरप्रमुख बैकुण्ठ न्यौपानेले जानकारी दिए । महिलाको कोशिस नेपालमा राखेर तीन महिना सम्म उपचार गरिने र उक्त खर्च व्यास नगरपालिकाले व्यहोर्ने नगरप्रमुख न्यौपानेले बताए ।

उनले भने,“प्रहरीको सहयोगमा उहाँलाई उपचारको लागि काठमाण्डौ पठाएका छौं । उपचार खर्च वापत नगरपालिकाले मासिक १५ हजार कोशिस नेपाललाई उपलब्ध गराउने छ ।” जनप्रतिनिधि र नगरप्रहरी सहित नगरपालिकाको एम्बुलेन्समा उक्त महिलालाई काठमान्डौं लगिएको हो ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि damaulinews.com@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्