ट्याक्टर दुर्घटनाबाट १जनाको मृत्यु, २जना घाइते

दमौली न्युज
  • ख-
  • ख+

भानु : तनहुँको भानु नगरपालिकामा शनिबार ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा बुबाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा भानु नगरपालिका २ निवासी ४० बर्षीय ईश्वर अधिकारी रहेका छन् । उक्त दुर्घटनामा उनका १७ बर्षीय छोरा समिर र सोही स्थानका ३९ बर्षीय दीपक नेपाली सख्त घाइते भएका हुन् । 


जिल्लाको भानु नगरपालिका–२ को भकुन्थोकबाट बेशिसहर तर्फ मल लोड गरी जादै गरेको बा ०३–००१ त २२६ न.को ट्याक्टरको ईन्जिन र ट्रलि जोइने भाग भाँचिदा उक्त दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको  छ ।  अधिकारीको पुरानो मेडिकल कलेज भरतपुरमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो । घाईते समिर र दिपकको सोही अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ उक्त घटना सम्बन्धमा थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।   

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि damaulinews.com@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्